HSBC Bank Kredili Mevduat Hesabı Ekstre Ücreti!

Eyüp Ş. |

Hsbc Bank'tan kredi alırken ayrıca bir de kredili mevduat hesabı açılmıştı. Ön bilgi olarak ya da imzaladığım kağıtlarda kredili mevduat hesabı ekstre ücreti gibi bir şey yoktu. Bankada tabloya bakarken böyle bir ücret gördüm ve bu 3 aydır hiç hesabıma yansımamıştı. Ben de hesabı kapattırmaya gittim. Bir de baktım ki 2 ay için 3,68 TL ekstre ücreti borcu varmış.

Hiç kullanmadığım hesaba e postama gelen borcunuz yoktur ekstreleri için 3.68 tl para ödedim. Öğrendiğim kadarıyla hesap olduğu sürece bu para istemiyormuş. Hesap iptal edileceğinde uzun zamandır kullananlara yüklü miktarda ekstre borcu alınıyormuş. Alınan bu paranın kredi kartıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  09:21

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM