27 Şubat 2013

HSBC Bank Kredi Yapılandırması Yaptıramadım!

HSBC Bankasından 2012 eylül ayında 0.92 oranla konut kredisi kullandım. Faiz oranlarının yüzde 0, 72'ye düşmesinden ötürü yapılandırmak istedim. 2013 ocak ayında yapılandırma yapmak için gittiğimde yapılandırma yapamayacaklarını belirttiler. Krediyi kapatmak istediğimi söylediğimde de yüzde 2 lik erken kapatma komisyonu alacaklarını söylediler.

Yapılandırma benim yasal hakkım değil mi? Genel merkezi aradığımda şubenin inisiyatifinde olduğu söylendi. Benim bu konuyla ilgili ne yapmam gerekir? Her türlü yasal hakkımı kullanmak istiyorum.

Yunus 50 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön