HSBC Bank Kredi Taksitlendirmesi!

Bahar E. |

Butiğim varken sizden HSBC Bank kredi kartı almıştım. İşlerimin bozulmasından dolayı kartımı gecikmeli olarak ödemelerini yaptım. Yapılandırma yapılmıştı sizin tarafınızdan fakat durumumun olmama sebebiyle ödeme yapamadım.

Avukatlık büro arandım tekrar sağlıklı ödeme yapmam için taksitlendirme yapılmasını talep ettim. Oradaki bayan avukat talebimi red edip talebimi sert bir şekilde gerçekleştirmedi. HSBC Bank ikinci kez yapılandırma yapamayacağını belirtti, bana yarına kadar süre verdi. Benim bu parayı tek seferde yatırma gücüm yok, sizlerden ricam tekrar yapılandırma istiyorum. Talebim hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim...

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar E.
  19 Haziran
  10:48

  Deniz hukuk bürosu tarafından elime tebligat geçmediği halde büro çalışanları tarafından aynı iş günü içerisinde 11 kez farklı telefon hatlarından aranmak sureti ile hem tehditkar hem de tahrik edici konuşmalara maruz kaldım. Gün içerisinde 2 kez l. b. d isimli avukatı aradığım halde ulaşamadım. Beni arayan g isimli bayan ses tonunu yükselterek dosyalarda oynama yaptığını belirtti. Borçlu olabilirim ama herkes haddini bilmek zorunda. Gereken bütün hukuk mücadelemi vereceğim.

 • 18 Haziran
  09:31

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM