HSBC Bank Kredi Ödemelerimde Tuhaf Yapılandırma!

Nazli Ç. |

HSBC Bank'tan aldığım kredi ödemelerimi düzenli olarak sağlıyordum kredi ödemelerim aşamasında iş yerinde iş kazası geçirdim ve 6 ay fiili olarak çalışma ve maaş alma durumum olmadı firmamda bu aşamada haksızlığa uğrayıp haklarımı alamadım bu nedenle iş yerimi mahkemeye verdim ve mahkemem hala devam etmektedir. Bu aşamada bankayla defalarca kez görüştüm ve süreci kendilerine de aktardım yinede kendilerine belli oranlarda ödeme yaptım fakat son aşamada 27.000 TL borcumu 3.000 TL peşin geri kalan tutarı ise 12 ay taksit yapabileceğimi ilettiler fakat şu an ki maaşımı ve ödeyebileceğim rakamı epeyce aşmaktadır ve haklarım için mahkemeye başvuracağımı söylediğimde dalga geçer gibi başvurun hiçbir şey çıkmaz gibi çözüm dışı söylemlerde bulundular HSBC'nin bu tavrını tüm çevreme iletiyorum ben çözüm aradıkça bana olmayacak yöntemler sunuyorlar. Acil çözüm arıyorum şikayetçiyim.

Etiketler :

Banka Kartı Kredi-Kredi Taksit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazli Ç.
  21 Haziran
  10:09

  Şikayetim ile ilgili dönüş yapıldı 1600 TL Maaş alırken ve 325 TL hsbc Kredi kartım yapılandırılırken gecikmiş taksitlerime istinaden 4150 TL peşin 1850 TL 15 ay taksit yapalım dediler. Bu nasıl bir hesaplama şeklidir. Varsayalım kabul ettim yine taksitlerimi ödeyemeyeceğim bu yapılandırma sekline nasıl evet derim maaşımı aşan bir tutar eğer ödemek istemesem işten de ayrılır ya da sigortasız çalışır o parayı yine ödemem size hsbc bankasının benim iyi niyetim karsısında göstermiş olduğu bu tavır çok anlamsız eğer maaşımı aşmayacak bir tutar olsaydı zaten ödeme yapıp bitirecektim borcumu benim tek derdim borcumu ödemekti tabi ki makul bir taksitle

 • Nazli Ç.
  03 Haziran
  17:17

  Telefon ile görüşme sağladığım Hülya hanım bana farklı bir numara verdi aramamı söyledi aradığımda sizlere dönüş yapacağız sanırım sizden maaş bordrosu isteyecekler dedi hatta bende mahkeme süreci başlarmı diye sordum hayır dediler

 • Nazli Ç.
  03 Haziran
  17:15

  Tarafıma dönüş yapılmadı maaş bordrosu isteyeceklerdi benden ama netleşemediler sanırım hala dönüş bekliyorum.

 • 03 Haziran
  14:04

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Nazli Ç.
  30 Mayıs
  10:59

  Hsbc bankasından hala dönüş bekliyorum. Cuma günü arandım ama henüz neticeye ulaşmadı şikayetim. Acil dönüşünüzü bekliyorum.

 • Nazli Ç.
  27 Mayıs
  16:43

  İletişime geçmenizi bekliyorum...

 • 27 Mayıs
  12:17

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim