HSBC Bank Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Cemil G. |

HSBC Bankasından aldığım kredi kartı 15 gündür kuryede olmasına rağmen ve kurye merkezine 10 dakika uzaklıkta olmama rağmen kartın acil teslim edilmesini, iş gereği şehir dışına çıkacağımı belirtmeme rağmen 15 gündür kart elime ulaşmadı. Kuryenin her aradığımda yarın teslim edilecektir demesine ve söz vermesine rağmen, 15 gündür kart ellerinde ve bana ulaşmadı.

Büyük firma ve banka dediğimiz HSBC ise defalarca aramama rağmen hiçbir konuda yardımcı olmadı. Böyle bankacılık olmaz. Aynı olay başka bankada ile başıma gelmişti yurt dışına çıkacağımı onlara belirttiğimde bir hafta da gelecek kart 1 günde elime teslim edilmişti.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil G.
  26 Temmuz
  14:25

  bekle bakalım ne zamana kadar çözecekler...ne olduğu belirsiz firmalar ,kuryeler bile 1 günde kargoyu teslim ederken bu kadar önemli bir evrakın bu kadar büyük ve profesyonel sandığımız firmalarca pazartesiye kadar sayarsak 3 haftada teslim edememesi ayıptır yazıktırr....

 • Cemil G.
  26 Temmuz
  13:11

  hala bekliyorum kartın gelmesini kuryenin keyfini....

 • 25 Temmuz
  17:24

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM