HSBC Bank Kredi Kartım İptal Edilmiyor!

Ayten S. |

Yeni girdiğim iş yerine gelmiş olan görevli maaş kartı başvurularımızı alırken kredi kartı içinde kağıt imzalatıp bana hiç bir şekilde bilgi vermedi. Ardından kredi kartı tarafıma geldi. Maaş kartı sandığım kartın telefon bankacılığı ile şifre işlemlerini yaparken kredi kartı olduğunu öğrenmem üzerine,yeni maaş kartım geldiğinde kredi kartını iptal ettirmek için telefon ile müşteri hizmetlerini aradım.sonuç olarak istemediğim kart tarafıma gönderiliyor.

Üzerine 20 dakika telefonda bir sürü şey anlatılıp bir türlü iptal işlemi yapılmıyor. Ardından da iptalin bankadan yapılacağı bilgisi veriliyor. Sonra da müşteri memnuniyeti bekleniyor. İlk defa ilişiğim olan bankanızdan hiç memnun kalmadım.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  16:26

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında telefon aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM