04 Nisan 2013

HSBC Bank Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

Ben advantage kredi kartı başvurusu yaptım ve kartımı aldım. fakat henüz reel olarak hiç kullanmadım - ki kullansam da fark etmez. Buna rağmen şimdi internet bankacılığından gördüm ki 50 tl kart parası kesilmiş. Bu bir hoşgeldin hediyesi midir? Yeni müşteri kazanmak için bunu mu yapıyorsunuz?

28. 03. 2013 tarihinde kartımdan kesilen 50 tl kart parasının iadesini istiyorum. Bununla birlikte iyi niyetimle başlatmış olduğum sağlık paketini de iptal ettirmek istiyorum ve bu sebeple kartımdan kesilen 18 tl'nin de kartıma iadesini istiyorum. Konuyla ilgili daha önceki dava sonuçları ve Yargıtay kararları elimde mevcuttur. HSBC'den ricam beni uğraştırmadan paramı iade etmesidir.

Leyla 56 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön