18 Ekim 2016

HSBC Bank Kredi Kartı Yapılandırma Sorunu!

HSBC Bank kredi kartı için yeni mevzuata göre yapılandırma yapmıyor. 1 aydır hala çalışmalarımız devam ediyor seklinde temerrüte sokmaya çalışıyor. Bunca insan bu bankadan şikayetçi. Neden yaptırım uygulanmıyor anlamıyoruz.

Senem 193 Okunma

Cevaplar

 • Senem07 Kasım 2016

  Beklediğimiz gibi olmasa da yapılandırma yapıldı. Uzun uğraş ve mücadeleden sonra: (

 • Senem'in Teşekkür Mesajı05 Kasım 2016

  Şu an için bir problem kalmadı teşekkürler. Taksit sayisinda sınırlandırma yapmasalardi daha memnun kalacaktik

 • Senem21 Ekim 2016

  Biz son ödeme tarihinden itibaren defalarca yapılandırma istediğimiz halde banka sürekli çalışmalar devam ediyor diyerek bizi temerrüte düşürdü.

 • Senem21 Ekim 2016

  Maalesef hsbc bankası yapılandırmayı hala dikkate almamaktadır. Yüksek olan asgariyi ödemedikçe yapılandırma yapamıyoruz diyorlar. Şaka olsa gerek. Asgari ödeyebilsek zaten niye yapılandırma talep edelim. Müşteri memnuniyeti sıfır olan bir banka. Durmadan arayıp gereksiz saçma sapan insanları oyalamaktan bir adım öteye gidemiyorlar. Devletin bu banka ile ilgili ciddi yaptırım uygulaması gerekiyor. BBDK asgari olayını güya onlara bırakmış. Bu kadar para ve faiz odaklı daha bir banka yok. Kesinlikle yardımcı olmadılar. Konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağız. Pazartesi günü gerekli müracatlarımzıı yapacağız. Develetin çıkardığı yasayı hiçe sayıyorlar.

 • HSBC Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön