HSBC Bank Kredi Kartı Yapılandırma.

Ferdi E. |

Yaklaşık 1 yıldır HSBC Bank Consept kredi kartı kullanmaktayım. 2 aydır maaş alamıyoruz iş yerinden kredi kartına yapılandırma talep ediyorum yapılandırma işlemi yapmıyoruz diyorlar. 10 gün sonra maaş yatacak o zamana kadar ödeme yapabilirim, yardımcı olabilir misiniz diyorum, hayır. Birinden falan temin edip yarına kadar ödeyin deyip iyi günler dileyip kapattılar telefonu. Bu mudur anlayışınız. Maaşım yatsın borcumu ödeyeceğim ama kredi kartını iptal edeceğim. Çevremde ve iş yerinde ki herkese de bunları anlatıp müşteri kaybının yaşanması için elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  16:07

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 01 Aralık
  13:12

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim