Hüsnü T. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi buradan ilettikten sonra bankanın yapmış olduğu çözümden memnunum. Keşke telefon ile yapmış olduğumuz görüşmede bunu çözebilseydik.

HSBC Bank Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Hüsnü T. |

HSBC Bank'tan kampanya kapsamında üyelik ücretinden muaf olarak sözleşmeye de şerh düşürerek kredi kartı verdiler. Kasım ayında kartıma üyelik ücreti yansıtıldığını fark ettim.

Bankayı arayarak iadesini istedim. Kartımın bir yıl boyunca açık kalması sözü verirsem ücretin iptal edileceğini söylediler. Bir yıl açık kalma sözü niye ki. Kart ücreti kasım ayında yansımakta.

Bir yıllık taahhüdüm ise Ocak ayında sona ermekte. Beni kısır bir döngüye sokmaya çalışıyorlar Telefonda mecburiyet karşısında onay vermiş bulunmaktayım. Bir iki dakika içinde bana yeni kart bilgisi veriyorlar. Kampanya kapsamında aldığım kartımın üyelik ücretimin iptal edilmesini, taahhüdümün yok sayılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsnü T.
  13 Ocak
  13:30

  Şikayetimi buradan ilettikten sonra bankanın yapmış olduğu çözümden memnunum. Keşke telefon ile yapmış olduğumuz görüşmede bunu çözebilseydik.

 • 08 Ocak
  16:48

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM