08 Ocak 2014

HSBC Bank Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

HSBC Bank'tan kampanya kapsamında üyelik ücretinden muaf olarak sözleşmeye de şerh düşürerek kredi kartı verdiler. Kasım ayında kartıma üyelik ücreti yansıtıldığını fark ettim.

Bankayı arayarak iadesini istedim. Kartımın bir yıl boyunca açık kalması sözü verirsem ücretin iptal edileceğini söylediler. Bir yıl açık kalma sözü niye ki. Kart ücreti kasım ayında yansımakta.

Bir yıllık taahhüdüm ise Ocak ayında sona ermekte. Beni kısır bir döngüye sokmaya çalışıyorlar Telefonda mecburiyet karşısında onay vermiş bulunmaktayım. Bir iki dakika içinde bana yeni kart bilgisi veriyorlar. Kampanya kapsamında aldığım kartımın üyelik ücretimin iptal edilmesini, taahhüdümün yok sayılmasını istiyorum.

Hüsnü 99 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü'nün Teşekkür Mesajı13 Ocak 2014

    Şikayetimi buradan ilettikten sonra bankanın yapmış olduğu çözümden memnunum. Keşke telefon ile yapmış olduğumuz görüşmede bunu çözebilseydik.

  • HSBC Bank Temsilcisi08 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön