HSBC Bank Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Ali Ç. |

Sahibi olduğum HSBC Bank kredi kartımdan 71 TL üyelik aidatı kesildi. Başka bankalar kart vermek ve müşteri kazanmak için çaba sarf ederler, HSBC Bank'ın bu uygulamasına anlam veremedim ve buradan herkese şu çağrıyı yapmak istiyorum ve bunu bütün sosyal medya kanallarında da yayacağım, kartlarınızı iade edin arkadaşlar bu haksız kazanca devam ettikleri sürecede kullanmayın ama bununla ilgili bütün yasal haklarımı kullanacağım. Bunun için dediğim gibi bütün sosyal ağlarda insanları bir araya getirip bu bankayla çalışmamaları için her şeyi yapacağım...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  15:12

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Ali Ç.
  21 Nisan
  11:58

  Sayın yetkili tarafıma henüz bir dönüş yapılmadı... eğer unutmamı bekliyorsanız bilemem tabi. Ama en kısa sürede yasal haklarıma başvuracağım.

 • 20 Nisan
  10:23

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim