20 Nisan 2013

HSBC Bank Kredi Kartı Limit!

Hesap kesim tarihi 14 nisan 2013 olan advantage kredi kartıma toplam borç 2.069 tl iken ve yine limitim ekside olmadığı halde gecikmesiz 1770 TL para yatırdım ve limitimin 1650 tl civarı olarak yansıdığını gördüm, ayrıca bana özel 600 TL'lik akıllı limit'in önceki aylarda varken bu ay olmadığını gördüm,akıllı limitle ilgili bilgilerim internet bankacılığımda da kalkmış durumda.

Ayrıca bu bahsettiğim kesintiler her ay oluyor.Müşteri hizmetlerini aradığım tek tek ekstremi topladılar,çıkardılar, önceki ekstrelere baktılar çözemediler. HSBC mail gönderdim dönüş yok. Başka kartlara da ödeme yapıyorum, eğer eksi limitte değilsem yatırdığım para aynen limit olarak dönüyor.

Hakan 295 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 22 Nisan 2013

    Yapmış olduğum itirazıma en azından cevap verildiği için teşekkür ediyorum. verilen cevapta sorunun Akıllı Limit nedeniyle olduğunu anladım ama ben bu sorunun zaten Akıllı Limit nedeniyle meydana geldiğini anlamıştım ancak sorum ve sorunum Neden 14.04.2013 tarihli ekstremde akıllı limit bilgilerim yoktu. Bu limitle ilgili bilgiler ekstrede belirtilseydi ve benim internet bankacılığımdaki sayfalarımda, kredi kartı bölümünde belirtilseydi bu kadar sorun yaşanmazdı. Bilgi eksikliği bilgi yetersizliği bu durumu bu hale getirmiştir. Umarım bundan sonraki ekstrelerde aynı sorunlar yaşanmaz ve ne almışım,ne vermişim,ne harcamışım,her şey açık ve şeffaf olur ve akıllı limitle ilgili bilgilerim ve diğer alışveriş bilgilerim internet bankacılığı sayfamda ve ekstrelerimde açıkça belirtilir.

  • HSBC Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön