HSBC Bank Kredi Kartı İptali!

Zeynep Akbulut S. |

2005 yılından beri HSBC kredi kartını kullanıyorum. K. kartını alırken herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Artık maaşımı aldığım bankayla çalışmak istediğim için kartı iptal ettirmek istedim. Ancak bütün uğraşlarıma rağmen bu mümkün olmadı. Ben de kartı kullanmamaya başladım bu süreç içinde k.kartımı kaybettim.

Kayıp bildiriminde bulundum, iptal ettiremediğim için yeni adresimi verdim. Buna rağmen yeni kartı eski adresime göndermişler. Kart elime ulaşmadı. Bugün kart ekstresi geldi, kart aidatı çekilmiş. Elimde olmayan ve kullanmadığım bir kart için kart aidatı ödemek istemiyorum. Şikâyetim Var!

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Teslim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep Akbulut S.
  27 Mayıs
  10:52

  kart ekstresini 12 mayısta gönderilmiş.16 mayısta şikayetimi paylaştım. Banka beni 16 mayısta aradı, inceleme başlatıldığını ve geri dönüş yapılacağını belirttiler.Bugün 27 mayıs hala geri dönüş yapılmadı...

 • 16 Mayıs
  11:55

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda telefon aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM