Derya S. Teşekkür Mesajı

İlginiz için çok teşekkür ederim

HSBC Bank Kredi Kartı Borcuna Taksit Yaptıramadım!

Derya S. |

HSBC Bank ile yıllardır kredi kartı kullanmaktayım. Uzun süredir kartımı gününde ödeyen bir müşteriyim ancak işlerimin kötü gitmesinden dolayı HSBC Bank'ı arayıp kartımı ödeyemeyeceğimi ve taksit yapılmasını istediğimi belirttim. Gecikmeye düşürdükten sonra yapılacağını söyledikleri halde defalarca konuşmama rağmen ben taksit konusunda konuşsam da eşimin maaşı vs. Saçma sapan sorularla bana taksit yapmamak için elinden geleni yaptılar. Asgariyi ödeyim ondan sonra elinize geçince parça parça yatırın ancak başka şekilde taksit yapamıyoruz gibi söylemlerde bulunuldu ki taksitlendirme yasal hakkı'm olmasına rağmen...

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya S.
  02 Ağustos
  11:30

  İlginiz için çok teşekkür ederim

 • 12 Temmuz
  15:33

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 08 Temmuz
  10:00

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla