HSBC Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırması.

Namik Kemal G. |

HSBC Bank' kredi kartını kullanıyorum borcumu aksatmadan ödemeye devam ettim fakat işlerimin ters gitmesinden dolayı son 3 aydır asgarisini dahi ödeyemiyorum bankanın yetkilileriyle görüşüp durumumu anlatıp yapılandırmak istediğimi söyledim ilk önce asgari borcunuzu ödeyin ondan sonra dediler asgari borcu ödedim 3 aydır da yapılandırma yapamadıklarını söyleyip kanuni hakkımızı kullandırmak istemiyorlar. Diğer bankalar 36 ay 48 aya kadar yapıyorlar bunlar borcunuzu ödeyemeyeceksiniz biz sizi takibe bildireceğiz dosyanız avukata verilecek ondan sonra diyorlar. Maksat avukat ve icra masrafı yüklemek.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  18:43

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 14 Nisan
  10:57

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim