HSBC Bank Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Ahmet K. |

HSBC Bank tarafından yasal olmamasına rağmen kredi kartı aidatı adı altında tarafımdan toplamda 210,00 TL para kesilmiştir. Bu nedenle kartımı kapattırdım. Merkeze itiraz etmeme rağmen kesilen param geri ödenmedi. Tarafıma ödenmesini talep etmekteyim. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  25 Haziran
  23:40

  Toplamda kesilen 210 TL'den sadece 2015 yılına ait olan 80 TL'lik kart aidatı geri iade yapıldı. Geçmiş yıllara ait kalan 60 TL ve 80 TL toplamda 140 TL'lik iade tarafıma yapılmadı. Banka tarafından arandım fakat verilen cevap kart aidatı ücretli kredi kartınız olduğu için bu da yasal kesinti olduğunu bildirmişlerdir. Peki 80 TL nasıl geri ödendi. Diğer kesintilerinde ödenmesini talep etmekteyim.

 • 24 Haziran
  14:21

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 20 Haziran
  09:10

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim