HSBC Bank Kredi Kartı Aidatı Geri İstiyorum!

Sertaç Y. |

Uzun zamandır HSBC Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Bu sürede banka sağ olsun her sene benden kart aidatı kesti. Önceleri bunu fazla umursamıyordum geri alamam diye ama artık gerek kanunlar, gerek tüketici mahkemelerinin hassasiyeti, gerekse diğer bankaların kart aidatsız seçenekleri nedeniyle aidat ödemek istemiyorum.

1-2 sefer bankayla irtibata geçerek bunu geri almayı başardım ama her sene bununla uğraşmaktan da sıkıldım. Alınan kart aidatı ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Böyle giderse taksitler bitince kartı kapatıp hakkımı da tüketici mahkemelerinde arayacağım.

Bunları yapıp yapıp sonra birde beni bankanın ürünlerini satmak için aramanız da çok mantıksız. Önce müşteriyi memnun edin.

Etiketler :

Reklam Telefon Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  09:48

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM