06 Şubat 2014

HSBC Bank Kredi Kartı Aidatı Aldı

HSBC Bankası ile yaşadığım kaçıncı sorun bilmiyorum. Kredi kartıma şubat ayında 80 TL kart üyelik ücreti yansıtıldı. Bende itiraz hakkımı kullandım kabul etmediler. Akabinde kartımı iptal ettirdim fakat ücret hala tarafımdan talep ediliyor. Anlamadığım nokta 2014 yılının aidatını peşinen istiyorsunuz, fakat ben kartımı kapatıyorum ve artık sizinle çalışmayacağım.

Kullanmadığım bir kart için hangi akla hizmetle bende ücret talep ediliyor. Gerekirse tüketici hakem heyetine gideceğim ama bu ücreti ödemem söz konusu değildir. Tarafıma verilen 45 TL ödülü geri almışlar, bunu ödemekle yükümlüyüm kabul. Lakin kart aidatını ödemem.

Ayhan 90 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön