Zeliha M. Teşekkür Mesajı

Yaklaşık 1 saat içerisinde geri dönüş sağlandı. Kartıma ait yıllık aidat ücreti tarafıma iade edildi teşekkürler.

HSBC Bank Kredi Kartı Aidatı.

Zeliha M. |

Kartıma yansıtılan 76 liralık kart aidatının tarafıma iade edilmesini istediğim halde bana bunun mümkün olmadığını söylediler. Daha önceki dönemlerde iade edildiyse bu dönem iade edilemez gibi bahaneler ürettiler. Kartı aktif kullandığım halde ilk defa iade talebinde bulundum. Geri dönüş bu oldu. Kart aidatını iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  17:10

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve M. günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Zeliha M.
  29 Temmuz
  17:03

  Öncelikle ilk başta arayıp aidatın iade edilmesini istediğimde müşteri temsilcisi kart aidatının iadesini yapamayacağını söylemişti. Daha sonra şikayet üzerine merkezden arandım ve aidatın iade edildiği söylendi. Madem iade mümkün neden ilk etapta iade edilmiyor diye sorduğumda. Normalde kartımın aidat ucretinin iade edilemeyecegini ama gerekli incelemeler yapiliginda daha önce bir iade talebinde bulunmadığım için bir defaya mahsusen iade edebildiklerini ama telefon bankacılığında görüştugum kişilerin bunu yapma yetkisi olmadıği için yapamadıklarını söylediler. Sonuç olarak sorunum çözüldü teşekkür ederim.

 • Zeliha M.
  29 Temmuz
  16:58

  Yaklaşık 1 saat içerisinde geri dönüş sağlandı. Kartıma ait yıllık aidat ücreti tarafıma iade edildi teşekkürler.

 • 29 Temmuz
  16:41

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla