HSBC Bank KKDF Neyin Nesidir?

Samet Y. |

Yurtdışı harcamalarımda kullanmak üzere aldığım "aidatsız" concept kredi kartım, yurt dışında olmam nedeniyle 1 gün geç yatırıldı. Sırf bu yüzden KKDF adı altında 32$ ücret ödemek zorunda bırakılıyorum. Mevzuatı bilmiyoruz diye müşteriyi bu şekilde mağdur etmek hiç yakışmadı. KKDF'nin ne demek olduğunu internetten buluyoruz. Bu da size ödeyeceğim son ekstre olsun.

Etiketler :

İşlem Ücretleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet Y.
  08 Eylül
  14:07

  Banka bana attığı epostada KKDF'nin ne olduğunu neden alındığını açıklamış, zaten bunları öğrenmiştim, açıklama yapmanıza gerek yoktu. Derdim sizden iade almak da değil. İnsanlar belki görürler de bu tuzağa düşmezler diye düşünmüştüm. Bu ay sonunda zaten kartı iptal ettireceğim.

 • 08 Eylül
  13:59

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 08 Eylül
  13:42

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim