HSBC Bank Kendi Personelinin Yaptığı Hatayı Düzeltemedi!

Ali Can K. |

Bankanıza Alemdağ şubesi pasaport yenileme için yatırdığımız harcı, parayı alan memur yanlış bir numaraya gönderdiği için Emniyet Müdürlüğü makbuzumuzu kabul etmedi, bizde şubeye gerdi döndük ve işlemin düzeltilmesini istedik fakat hem memur hanım hemde banka müdürünüz bu işlemi düzeltemeyeceklerini söylediler.

Bizim bu paranın aktarıldığı vergi dairesine gitmemiz gerektiğini belirttiler bu daire Avrupa yakasında bulunan Hisar şubesi. Bankanızı aradık ve şikeyetimizi dile getirdik bunun sonucunda ne olacağını öğrenmek istediğimizi belirttiğimizde size bir dönüş olmayacak denildi. Hatanız yüzünden hem zaman hem de para kaybettik ve yaptığınız hatayı da düzeltmediniz.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Can K.
  28 Mayıs
  09:33

  İlgili hanım efendi firması adına özür dilemiş ama bizim sorunumuz için bir çözüm bulunmamıştır.

 • 27 Mayıs
  15:23

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 11 Mayıs
  13:56

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede kendisi ile iletişime geçilecektir.

  HSBC BANK A.Ş
  Müşteri İletişim