HSBC Bank Kartımdan Kontör Alınmış!

Feride B. |

Kredi kartımı internet üzerinden turkcell kontur alarak kullanmışlar. Ay sonu Ekstrede bunu fark edince müşteri hizmetlerini aradım, şifresiz kullanıldığını söylediler. itiraz dilekçesiyle 500 tl olan miktarı alabileceğimi söylediler, maalesef istanbul merkezden böyle bir ödeme yapılmayacağını bana yazılı olarak bildirdiler. Telefon açtığım da bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bu olay başıma gelene kadar bana aylık 2 tl ye kartımı sigorta yaptıracağım hakkında bilgi verilmedi.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feride B.
  05 Şubat
  21:38

  hsbc bankasından menmun olmam için 2012 yılında kartımın başaksı tarafından kulanıldığında sorunumu çözmek yerine birdaha şikayet edersem benim hakımda dava açacaklarını söylediler..nasıl bir menmuniyet bekliyorsunuz müşterilerinizden ..lütfen bana söyleyin

 • Feride B.
  16 Mart
  11:10

  Sayın Banka yöneticileri,

  Size iletiğim her itiraz dilekçeme red cevabı veriyorsunuz, 22/12/2012 Tarihinde Turkcell -TL Yüklemesi Toplam 3 X 180, 00 TL den 540, 00 TL çekilmiş. Kredi kartın şifreli kullanıldığını söylüyorsunuz eğer öyleyse nereye ait Pos cihazından kullanıldığını bildirin, Böylelikle savcılığa başvuru ve tüketici haklarında davamı sürdüreceğim.
  İtirazınızı kabul etmiyorum. Sonuna kadar gideceğim bu dolandırıcılık davasının üstüne. .

  Saygılar

  Feride Bayram

 • 13 Mart
  13:49

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM