Nuran K. Teşekkür Mesajı

Sorunumu çözüp beni mağdur etmediğiniz için teşekkür ederim.

HSBC Bank Kartımdan Bilgim Dışında Yurt Dışından Yapılan Alışveriş Bedeli İadesi!

Nuran K. |

HSBC kartımdan 28/06 tarihinde yapılan ödemeyle ilgili bilgim olup, olmadığı ile ilgili arandım. Bilgim olmadığını söyledim ve banka kartımı iptal etti. Ancak kartımdan çekilen 2.463,55 TL'yi engelleyemedi ve ekstreme yansıttı. Bankaya gerekli itirazlarımı yaptım.

Bugün bankayı aradığımda bana ekstreyi ödemem gerektiği söyleniyor ve paranın iadesinin sonuçlanmasının 180 gün süreceği belirtiliyor. 20.07.2016 son ödeme tarihli bu rakamı (ilaveten aylık harcamam var) ödemem mümkün değil ve bu konuda bankanın mağduriyetini yaşıyorum. Yardım ve bilgilerinizi rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuran K.
  21 Temmuz
  10:26

  Sorunumu çözüp beni mağdur etmediğiniz için teşekkür ederim.

 • 18 Temmuz
  16:58

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 18 Temmuz
  13:23

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla