HSBC Bank Kart Üyelik Aidatı Kesti.

Özge B. |

Bu ay kart ekstreme baktığımda 65 TL üyelik aidatı adı altında bir tutar gördüm. Çalıştığım diğer bankalar artık üyelik ücreti almazken HSBC Bank'ın almasını çok yersiz buluyorum ve eğer tutarın iadesi yapılmazsa banka ile ilişiğimi keseceğim ve tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bankaların bu tarz uygulamaları müşteriden haksız kazanç sağlamaktan başka bir şey değildir.

Daha önce başka bir Banka'nın bu tarz bir kesintisi için tüketici hakem heyetine başvurdum ve kazandım iadesi yapılmazsa yine hakem heyetine başvuracağım. Bu durumla karşılaşan tüketiciler genellikle 65-70 TL için uğraşmak istemiyor ödüyor burada konu sizden alınan ücretin büyüklüğü küçüklüğü değil haksız kazanç sağlanması.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  11:25

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.
  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 05 Ocak
  11:22

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim