28 Ocak 2014

HSBC Bank Kart İptalinde Borcumu Tek Seferde Ödememi İstiyor.

HSBC Bank kredi kartımın limiti 40000 tl 'den 3000 tl 'ye indirildi. Kartı iptal ettirmek istedim. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede daha önceden bana sağlanmış ve vadesi gelmemiş olan bütün taksitlerin bir sonraki extrede tek ödeme şeklinde yapılacağını söyledi. Yaklaşık 33000 tl'lik taksitlendirilmiş olan borcu tek seferde ödeyemeyeceğimi kendisine söyledim.

Taksitlerimi tarihlerinde ödemek istiyorum. Kendisi de böyle bir ödeme şeklinin uygun olmadığını ve kartı bu şartlarda iptal edemeyeceklerini bana iletti. Gerekli takibatın yapılıp mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Giyaseddin 299 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön