14 Ocak 2014

HSBC Bank Kart Aidatını Ve Habersiz Yapılan Sigorta Ücreti İade Edin!

2008 senesinden itibaren kullanmış olduğum ve sırf aidat ücreti kesintisi olduğu için kullanıma kapatıp iptal ettiğim kredi kartının bugüne kadar alınmış ücretlerini tarafıma iadesini talep ediyorum.

HSBC Bank çağrı merkezini arayıp kullanıma kapatmak istediğimde kesinti olmayacak kapatmayın dediler ikna ettiler. Daha sonra yıl sonunda yine ekstreme yansıdı kart aidatı mağdur oldum ve kredi kartı verirken ayrıca benim istemediğim halde sigortada yapılmış sağlık vs. o ücretleri de geri iade istiyorum. Gerekirse hukuki işlemlere başvuracağım!

Ufuk 105 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk16 Ocak 2014

    tarafıma kart aidatının kesintisinin iptal olduğunu yazmış hsbc bank böyle birşey olmadı kesinlikle çağrı merkezindeki konuşmalarda dinlenirse anlaşılacaktır ücret talep edilmeyecek dedi ekstereme yansıtıldı ödeyip sonra kartımı iptal ettim bunun iptal olduğuna dair benden alınmadığına dair belgeyle kanıtını istiyorum.

  • HSBC Bank Temsilcisi14 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön