24 Ağustos 2013

HSBC Bank Kart Aidatını İptal Etmiyor!

Yıllık kart aidatı adı altında alınan bedele itiraz ettim. Müşteri temsilcisi yetkileri çerçevesinde yardımcı olmaya çalıştı ancak bu ücretin iptalinin imkansız olduğunu söyledi (Bankanın politikası böyleymiş)

Kartı iptal etmek istedim ama taksitli alışverişlerimin bedelini 1 seferde ödemem gerekeceği söylendi (bankanın politikası böyleymiş) Kart iptalini bir kaç aylığına bekletmeye karar verdim ama bakıyorum HSBC Bank yine atak da bu kez de hesap işletim ücreti diye bir yolla aylık olarak alınmaya başlanmış. HSBC Bank kendini ne kadar büyük bir banka sanıyor anlamadım ama müşteri kaybetmeye başladığınız aşikar. Bu şikayete istinaden cevap beklemiyorum.

Ahmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Ağustos 2013

    Yok şu kanun yok madde falan filan. Gelen cevap bu. Ben bahsettiğiniz şeylerden zaten haberdarım. Kısaca şunu söyleyeyim şimdiye kadar neden böyle bir ücreti HSBC dahil hiçbir bankaya ödemedim. Herneyse fark etmez sonuçta beni en fazla 100 TL daha zarara sokarsınız geri olmayacak. Kartınızın kullanımını zatem günlerdir durdurmuş durumdayım. İptal edecegim günü bekliyorum. En iyisi daha varlıklı ve köklü bankalardan şaşmamak yoksa böyle durumlara hiç de şaşmamak lazım. Bu birkaç ay içinde iyi para topladınız peki bu şikayetleri görenler sizin bankanızla çalışır mı? yada şöyle diyelim kart iptali ve kullanımı durdurma ne oranda ? ne yazık ki baltayı kendi ayağınıza vuruyorsunuz. Bir daha görüşmemek üzere iyi çalışmalar.

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön