04 Aralık 2013

HSBC Bank Kart Aidatını Bir Kerede Kendiniz İade Edin!

HSBC Bank Kredi kartı kullanmaktayım. Her yıl kredi kartı aidatı yansıtıyorlar. Her yıl tüketici hakem heyetinden başvuru yapıp ücreti geri alıyorum. Fakat telefon bankacılığıyla bu ücreti iade etmiyorlar. İllaki müşterisini zora sokmaya çalışıyorlar.

HSBC Bank hariç 3 farklı bankadan birkaç hesap ve kredi kartı kullanıyorum, kuruş ücret ödemiyorum. Türkiye'deki en kötü bankasınız, umarım bu ülkeden gittiğinizi görürüm. İngiltere kökenlisiniz, İngilizden bu ücreti alamazsınız. Dünya'da tek banka kalsanız artık sizin müşteriniz değilim.

Doğan 73 Okunma

Cevaplar

 • Doğan10 Aralık 2013

  Banka mail yoluyla bilgilendirme yaptı. 1 sayfa boş yazının özeti: -Ücretsiz kredi kartı gönderecebileceklerini -Kart aidatının iade olmayacağını bildirdiler. Tüketici Hakem heyeti aracılığıyla başvurumu yaptım. Yaklaşık 2 ay sonra paramı mecburen iade edecekler.

 • Doğan10 Aralık 2013

  Tefeciden para alırım, bu bankadan ne kredi kartı ne de tek kuruş para alırım.

 • Doğan05 Aralık 2013

  Verdiğiniz standart cevap metinleri için teşekkür ederim. Müşteri şikayetleriyle ilgilenmediğiniz alenen ortaya çıktı. Banka tarafından ne arandım ne de mail geldi! Telefon bankacılığından problem çözülmedi diye yazmama rağmen halen standart mail içerisinde telefon bankacılığımızı kullanın ibaresi bambaşka bir saçmalıktır. Mesele para iadesi değil. Onu elbette yapacaksınız!!! HSBC ye bu mağduriyetten dolayı açılabilecek bütün yargı yollarını kullanacağım.

 • HSBC Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına istinaden kendisi ile en kısa sürede iletişime geçilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön