04 Şubat 2014

HSBC Bank Kart Aidatı Kesintisi Yapıyor!

Ocak ayına ait kart aidatı 65 TL tutarında ekstreme yansıtıldığını gördüm. Müşteri Hizmetlerini aradığımda kart aidatını ödemek istemediğimi belirttim. Müşteri temsilcisi kart aidatını ödememe gibi durum olmadığını belirtti. Bende o takdirde kartımın iptalini istedim. Bu seferde kartımı iptal ettirdiğim takdirde kart borcumu tek seferde sonraki ayda ödemem gerektiği gibi zorunluluk olduğunu belirtti.

Önceki sene kart aidatını ödemek istemediğim için aradığımda kabul edilmezse kartımı iptal ettireceğimi söylediğimde 'kartınızı iptal ettirmeyin kart aidat ücretini almayalım 'deyip kabul edilmişti. Durumu müşteri hizmetlerine ilettiğimde 'Geçen sene müşteri memnuniyeti için yapıldığını söyledi. Müşteri memnuniyeti sona mı erdi?

Nilüfer 137 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

    İletmiş olduğum şikayetim ile ilgili HSBC Genel Müdürlüğü'nden arandım. Sorunun çözümlendiğini belirttiler. İlginiz için teşekkür ederim.

  • HSBC Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında telefon aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön