HSBC Bank Kart Aidatı İadesi Yapmıyor.

Müslüm T. |

4 yıldır kullandığım kredi kartımdan her yıl 50-60 tl arası kart aidatı altında kesintiler olmuştur. Bana bu kartı çıkartan HSBC Bank görevlisi herhangi bir kart ücretinin olmadığını söylemişti.

Konuyla ilgili müşteri temsilcileriyle birkaç kez görüşmüştüm. Ancak bırakın geri ödemeyi çoğu defa son derece uygunsuz bir üslupla karşılaştım. Son raddede bugün kartımı iptal ettirdim ancak şimdi de 145 tl olan borcum 198 tl olarak görünüyor.

Kart aidatlarımın ve kart iptali sonrası yansıyan anlamsız ücreti geri talep ediyorum. Talebimin reddi halinde yetkili merciilere başvurup konuyu yasal sürece taşıyacağım ve gördüğüm karşılaştığım herkese bu ayıbı aktaracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müslüm T.
  05 Haziran
  15:23

  Tarafıma hiçbir olumlu dönüt yapılmamıştır. Yasal olmayan süreçler yasal gibi yansıtılmaya çalışılmıştır. Bu konuda başvuracağım yetkili mercilere bu dönütler de delil olarak kullanılacaktır.

 • 02 Haziran
  10:17

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.