22 Nisan 2013

HSBC Bank Kart Aidatı İade Değil İptal Edince de Tüm Taksitleri Ödeme Dayatması!

Bu ay ekstreme kart ücreti yansıdı, iptali için aradım daha önce olduğunu gene olmasını istedim ama bu sene prosedürün farklı olduğunu ve iade edemeyeceklerini söylediler. O zaman kartımın iptal olmasını istedim bu seferde toplam taksit tutarımın bir sonraki ekstrede ödemem gerektiğini söylediler ki bu daha önce yoktu. Resmen dayatmadır bu.

Madem öyle işte böyle diyerek zorla yaptırılıyor. 2007'den beri müşterisi olduğum bankanın artık müşteri olmaktan pişmanım. Artık kullanmayacağım ve taksitler bitince de kapatacağım. Artık önünden bile geçmem.

Resul 50 Okunma

Cevaplar

  • Resul22 Nisan 2013

    Kalıplaşmış metni göndermişler. Neyse zaten şikayetimde de demiştim bundan sonra ne kullanırım ne de kullandırırım çevreme. Hsbc artık yok benim için.

  • HSBC Bank Temsilcisi22 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön