25 Ocak 2014

HSBC Bank Kart Aidatı Alıyor!

HSBC Bank Aydın şubesinden adres değişikliği yapmak istediğimde benden üzerime fatura istediler. Öğrenci olduğum için de üzerime fatura bulunmadığı için değiştiremedim. İşin garip tarafı kart başvurusu yaparken tüm bilgiler özensiz doldurulmasına rağmen kart başvurusu kabul oluyor, fakat küçük bir adres değişikliği çok büyük mesele oluyor.

Ayrıca 5 ağustos 2013 son ödeme tarihli ekstremde hukuksuz bir şekilde kesilen 25 tl'lik kart üyelik aidatının iadesi için aradım, iade etmediler. Hukuk kuralları çiğnenerek aldıkları kart üyelik aidatının iptali için arıyorum, reddediyorlar. Bende bu olayı tüketici hakem heyetine devrediyorum.

Ali 147 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Ocak 2014

    25 lirayı iade ettiler. sorunu çözdüler yani. fakat sorunu kendileri çıkardığı, kart aidatı peşine düşmeyen müşterileri kullanarak açık bir şekilde milleti sömürdüğü için herhangi bir teşekkür ya da iyi bir tavrı hak etmiyorlar. benden kaynaklanan bir sorunu çözerlerse teşekkür gerekir. kendi kusurlarıydı, onu temizlediler.

  • Ali27 Ocak 2014

    dört gözle ve merakla bekliyorum irtibatlarınızı.. telefon bankacılığı numaranız "444 0 111" mi " 08502110111" mi. numaramız değişti diye mail geldi bankanızdan.

  • HSBC Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön