HSBC Bank Kart Aidatı Alınması.

Gizem Gamze Ö. |

2007 yılından bu yana HSBC Bank kredi kartı kullanıyorum. Her sene kart aidatı hesabıma yansıtılıyor ve sonrasında ödeme problemim olmadığı, ekstreleri günü gününe ödediğimden kart aidatım iade ediliyordu fakat bu sene müşteri temsilcisi ekranlarında böyle bir ibare bulunmadığını bu yüzden kart aidatını iade etmeyeceklerini iletti. Dahası, gün içinde defalarca kredi kullanmak için SMS gönderen HSBC Bank, farkında olmadığım ve hesabıma yansıtılan ve haliyle ödeme yapmadığım - çünkü görmediğim- aidatın ödenmesi, yani borcumun olmasıyla ilgili hiçbir bilgilendirme yapmadı ve bu şekilde kasıtlı olarak müşteri kayıtlarımı zedelemeye ilişkin eylemde bulundu. HSBC kesinlikle kullanıcı dostu değil.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  10:58

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 29 Eylül
  11:49

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim