28 Mart 2013

HSBC Bank Kart Aidatı!

Aldığım HSBC Advantage kredi kartıma hiç bir şekilde kullanmadan 50 tl kart aidatı geldiğini gördüm. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde kart ücretinin iade yada iptal edilmediğini bu ücretin mecbur ödenmesi gerektiği söylendi. Telefon sırasında 25 tl para puan yükleyip 6 ay kapatmama sözü istediler.

Aynı bankadan abim adına kredi kartı var. Onunda ilk ekstresinde 75 tl kart ücreti yazdılar. İnternet telefonu ile görüştükten sonra 75 tl olan kart ücretini iptal ettiler. Bu olaydan HSBC çifte standart uyguladıkları anlamış oldum. Hsbc kredi kartıma ödemiş olduğum kart ücretini geri ödenmesini talep ediyorum.

Fatih 36 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Mart 2013

    Siz çifte standart uyguladıkça çok müşteri kaybedersiniz. Bundan sonra yakın çevreme Hsbc bankaları ile çalışmaması konusunda uyarıda bulacağım.

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön