10 Eylül 2013

HSBC Bank Karara Rağmen İade Edilmedi!

Bankanız tarafından kesilen kart aidatlarının geri bana ödenmesi için tüketici sorunları hakem heyetine dilekçe yazdım. Talebim kabul oldu fakat bankanız tarafından param iade edilmedi. Size kararı yazmak istiyorum. Bankanız tarafından yapılan savunma:

Başkanlığımıza yazılan 17. 05. 2013 tarihli 749 sayılı yazışmamıza banka tarafından verilen 16. 04. 2013 tarihi ve 961/5538242 referans sayılı cevabı yazıda, şikayet konusu olan kart üyelik ücretinin müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak iptal edildiği bildirilmiştir. Kart ücreti iptal edilmemiştir bankanız tarafından. Bu nasıl müşteri memnuniyeti. Ayrıca kesilen kart ücretlerininde iade edildiğini söylemişsiniz. Bana iade edilmedi.

Cumaali 37 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön