23 Eylül 2013

HSBC Bank İstemediğimiz Halde Kart Gönderdi!

Eşimin kredi kartı istemediğini defalarca HSBC Bank'a belirtip, buna dair telefonla aramalarının rahatsız edici olduğunu belirtmemize rağmen, kredi kartını ev adresine yollamışlar. Bizde başkasının eline geçmesin diye almak durumunda kaldık. Fakat kredi kartını açtırmamamıza rağmen hesap işletim ücret bedeli 8.25 TL kestiklerini mesaj yoluyla bildirdiler.

Kullanıma açtırmadığımız kredi kartına yansıtılan ücretin iptal edilmesini ve buna dair "borcu yoktur" belgesinin tarafımıza gönderilmesini talep ediyorum.

Alper 66 Okunma

Cevaplar

  • Alper 06 Mart 2015

    Borcu yoktur yazısı tarafıma iletilmemiştir. Lütfen site aracılığı ile iletişim bilgilerime ulaşıp yazıyı gönderiniz. Verdiğiniz cevap rutin ve standart bir cevaptır. Sorunum çözülmemiştir.

  • HSBC Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön