Yalım D. Teşekkür Mesajı

ATM sayısı artırılacakmış. Mağduriyetim giderildi. Teşekkürler.

HSBC Bank Hiçbir Yerde ATM Yok!

Yalım D. |

HSBC'nin yıllardır ATM sayısı hep azdır ama özellikle 1-2 yıldır artık hiç bulamaz olduk. İstanbul'un en işlek metro istasyonu 4 Levent'te bile yok. Yine İstanbul'un en işlek turizm acentelerin ve konsoloslukların toplandığı Harbiye'de yok. Antalya'nın 2 havalimanında da yok. Antalya Kaş bölgesinde yok. Üstelik bu yetmiyor gibi mecburiyetten ortak ATM'den çektiğim 100 TL'ye 19 TL komisyon işlemişler. Ayıptır!

Etiketler :

ATM Bulamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalım D.
  20 Temmuz
  13:04

  Mağduriyetim bu seferlik giderildi. Ancak ATM konusu HSBC Bank Bank'de çok büyük problem. En kısa zamanda çözülmesini umuyorum.

 • Yalım D.
  20 Temmuz
  13:01

  ATM sayısı artırılacakmış. Mağduriyetim giderildi. Teşekkürler.

 • 14 Temmuz
  17:08

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 12 Temmuz
  16:27

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla