HSBC Bank Hesap Kartımı Gönderemiyor!

Alihan Y. |

Şirketimin maaş ödemelerinde anlaşması olduğu için 2 yıldır HSBC ile çalışmaktayım.Kartımı her kaybettiğimde aynı sorunu yaşıyorum.Öncelikle kartımın iptalini isteyip yeni kart istediğimde adresi alıp, yenisini göndereceklerini belirttiler.

Kurye ilk seferinde verdiğim iş adresime uğradı fakat beni iş yerinde aramak çok zor olacak kartı teslim etmedi. Konuyla ilgili bankaya bilgi verdikten sonra kurye 2. sefer uğradığında nihayet teslim etti.Fakat bu seferde bankanın bana hesap kartı yerine kredi kartı gönderdiğini gördüm. Bankanın müşteri hizmetleri için aradığımda ise daha talebin girilmediğini söyledi. 20 günlük çözülemeyen ve işkenceye dönüşen bu sürecin bitmesini istiyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  13:38

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemelerin devam ettiği konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM