04 Mayıs 2013

HSBC Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesi!

Bu zamana kadar hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerinin iadesini istiyorum. Her ay fahiş miktarda hesap işletim ücreti yansıtılıyor. Yaklaşık 6-7 aydır kesiliyor ücret.

Hesapta para olmamasına rağmen hesap işletim ücreti işletilerek borçlu durumda görünmeye devam ediyorum.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 15 Mayıs 2013

  borç olarak görünen kredi kartı borcuymuş sanırım, bu ay ekstre ödemesini yapınca kayboldu. ama yine de açıklama alırsam iyi olur.

 • Mehmet 09 Mayıs 2013

  Halen dönüş yapılmadığı gibi borç da her gün artırılıyor nedense? 15 tl olan borç bugün 95 tl olmuş durumda. Yarın gidip hesabı kapattıracağım, tabi bu parayı ödememi beklemeyin benden.

 • HSBC Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön