HSBC Bank Hesap İşletim Ücreti!

Serkan Ö. |

HSBC Bank'tan aldığım krediyi düzenli ödememe rağmen bir akşam kredi borcumun geciktiğine dair bir SMS geldi. Hesaplarımı kontrol ettiğimde param hesabımda yatmış, ancak 7.25 TL hesap işletim ücreti kesilmiş . Bu nedenle paramı yatırdığım halde borcunu ödemeyen kişi konumuna düşmüştüm.

444' teki agent' a sorduğumda , bu ücretin her ay kesildiğini söyledi . Ben kendisine ilk kez kesildiğini söyleyince, bilgisi olmadığını anladım. Kendisi bana yardımcı olmak yerine bu parayı nasıl yatırmam gerektiğini anlattı. Yani ben parasını yatırmış, borcunu ödememiş, şikayet ettiğimde cevap alamamış ve fazladan kredi borcu ödemiş biri oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ö.
  02 Ekim
  14:10

  Amatör bir müşteri ilişkileri anlayışı...

 • Serkan Ö.
  02 Ekim
  14:03

  Asla kullanmayacağım hiç kurumsal olmayan bir banka... Şiddele kaçmanızı öneriyorum

 • 12 Ağustos
  16:40

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM