12 Ağustos 2013

HSBC Bank Hesap İşletim Ücreti!

HSBC Bank'tan aldığım krediyi düzenli ödememe rağmen bir akşam kredi borcumun geciktiğine dair bir SMS geldi. Hesaplarımı kontrol ettiğimde param hesabımda yatmış, ancak 7.25 TL hesap işletim ücreti kesilmiş . Bu nedenle paramı yatırdığım halde borcunu ödemeyen kişi konumuna düşmüştüm.

444' teki agent' a sorduğumda , bu ücretin her ay kesildiğini söyledi . Ben kendisine ilk kez kesildiğini söyleyince, bilgisi olmadığını anladım. Kendisi bana yardımcı olmak yerine bu parayı nasıl yatırmam gerektiğini anlattı. Yani ben parasını yatırmış, borcunu ödememiş, şikayet ettiğimde cevap alamamış ve fazladan kredi borcu ödemiş biri oldum.

Serkan 29 Okunma

Cevaplar

  • Serkan02 Ekim 2013

    Amatör bir müşteri ilişkileri anlayışı...

  • Serkan02 Ekim 2013

    Asla kullanmayacağım hiç kurumsal olmayan bir banka... Şiddele kaçmanızı öneriyorum

  • HSBC Bank Temsilcisi12 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön