26 Haziran 2013

HSBC Bank Hesap Açan Müşterilere Kredi Kartı Gönderimi!

24. 07. 2012'de HSBC Bank'ta vadeli hesap açtık, okunamayacak kadar küçük boyutlarda sayfalarca vadeli hesap sözleşmesi imzalattılar. Postadan hesap özeti sanıp zarflar teslim aldım, kredi kartlarıymış meğer oysa kredi kartı talep etmemiştim. Bırakın kartlara şifre almayı zarflarını dahi açmadık.

2013'te HSBC Bank'tan kredi kartı aidat istemeye başladılar, cep telefonlarına SMS ile tehditler gönderdiler. 4440111'i aradım kartı iptal etmelerini istedim. Talep alındı arkadaşlar iptal onayı için arayacak dediler ama arayan soran olmadı.

Bankalara ciddi ceza ve yaptırımlar uygulanmazsa, bu tür yazılar daha çok yazılıp çizilecektir.

Elmer 67 Okunma

Cevaplar

  • Elmer 11 Eylül 2017

    Sorun çözüldü, ancak yapılan bu işlem haksız kazanç elde etmeye yönelik, ticaret ahlakına tamamen ters bir davranış. Müşteriyi kandırmaya, aldatmaya ve hakkını gasp etme girişimleri yapan kurumlara gerekli cezalar uygulamadıkça bunun örneklerini daha çok görürüz. BDDK diye bir kurum var ancak ne iş yaparlar emin değilim.

  • HSBC Bank Temsilcisi27 Haziran 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Haziran 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön