27 Ağustos 2013

HSBC Bank Hesabımdan Hesap İşletim Ücret Aldı!

Daha önce 2 kere bugün HSBC Bank'tan 23.08.2013 itibari ile aylık hesap işletim ücreti 8,25 TL alınacaktır şeklinde bir mesaj aldım. Benim bankanız ile yaklaşık 10 sene önce aldığım ve yaklaşık 6 sene önce kapatmış olduğum kredi kartım dışında hiç bir ilişkim olmadı. Şuanda da olmaması gerekiyor. Konu ile ilgili gerekli kontrolleri yaparak tarafıma acilen bilgilendirme yapılmasını rica ediyorum şeklinde başvuru yaptığım halde bir cevap ve çözüm alamadım.

Daha öncede kontrol ettirdiğim ve hiçbir kaydımın bulunmadığını teyit ettirdiğim bankadan halen bu şekilde mesaj aldığım için kontrollerinin yapılmasını istedim ama halen cevap yok. Nasıl bir müşteri ilişkileri yönetimleri var.

Mustafa 28 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında telefon aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön