25 Şubat 2015

HSBC Bank Haksız Ücret Alıyor.

HSBC Bank ve Avukatı 2008 yılında ödediğim borçla ilgili bankalara yazmak zorunda olduğu bloke yazısını yazmamış dosya ile ilgili eksik işlem yapmış. Görevim olmadığı halde bu yazıyı almak için kendilerine başvurduğum zaman da usulüne uygun dosya kapatmadıkları için tahsil harcını tarafımdan istemişlerdir.

Konuyla ilgili olarak Bankanın biz müşterilere karşı olan bu sorumsuz hareketin bedelini daha ne kadar çekeceğiz. Bankaya yaptırım uygulayacak sırf üç kuruş daha fazla koparırım mantığıyla hareket eden bu zihniyete kim dur diyecek. Bu haklı isteğime şikayetvar platformu üzerinden çözüm yolu bulunarak mağduriyetimin sona erdirilmesini istiyorum.

Sinan 410 Okunma

Cevaplar

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı11 Mart 2015

    Sayın HSBC Bank yetkilileri, sikayetimle ilgili olumlu yaklaşımınız, Antalya'da ki hukuk biriminizde çalışan Maşallah Hanım' ın yardımları sayesinde konu çözüme kavuşturulmuştur. Yardımınız için teşekkür ederim.

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Şubat 2015

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön