24 Ağustos 2013

HSBC Bank Haksız Faiz Alıyor!

HSBC Bank Classic Kart kullanmaya başladım. İlk ekstremde yıllık kullanım ücreti olduğunu gördüm. Yalnız bunun hakkında bana bilgilendirme sağlanmadığı için müşteri hizmetlerinden ücretin iptal edilmesi istedim. Ücret iptali sağlandı ve Classic carttan yıllık aidat ücreti olmayan Consept Kart'a yönlendirildim. Concept kartı kullanmaya başladım ve 50 TL HSBC ATM'sinden para çekimi gerçekleştirdim.

Bugün ekstremde 18.75 TL faiz alınmış. Müşteri hizmetlerini aradım 50 TL çekim gerçekleştirdiğim için 18.75 TL faiz bindirmişler. Nedeni ise yıllık ücreti olmayan kartın bu şekilde faizlendirilmesi olmasıymış. Kartın iptalini istediğimde ise yıllık aidat cezası var dediler. Artık HSBC ile çalışmayacağım. Haksızlık.

Fatma 173 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 27 Ağustos 2013

    istediğim sonuca ulaşamadım

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön