HSBC Bank Habersiz Yapılan Konut Poliçesi..

Alper K. |

HSBC Bank 'dan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinde bilgim olmadan şahsıma konut poliçesi yapılmış. Tesadüfen bugün şahsıma ulaşan mesaj ile öğrenmiş bulunmaktayım. Denizli Çınar şubesinde çalışan Ş***hanım tarafından gerçekleşmiş olan bu hareket bankanıza olan güvenimi %100 sarsmıştır ve iptali + iadesi yapılmadığı süreçte tüm yasal haklarımın peşinden gideceğim.
Cep telefonuma gelen poliçe numarası "999***211044"...

Not: Şu an Londra'da bulunduğum için cep telefonum arama ve aranmalara kapalıdır. Mail yolu ile ya da +905416**** numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  09:04

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 28 Nisan
  13:23

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim