28 Nisan 2016

HSBC Bank Habersiz Yapılan Konut Poliçesi..

HSBC Bank 'dan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinde bilgim olmadan şahsıma konut poliçesi yapılmış. Tesadüfen bugün şahsıma ulaşan mesaj ile öğrenmiş bulunmaktayım. Denizli Çınar şubesinde çalışan Ş***hanım tarafından gerçekleşmiş olan bu hareket bankanıza olan güvenimi %100 sarsmıştır ve iptali + iadesi yapılmadığı süreçte tüm yasal haklarımın peşinden gideceğim.
Cep telefonuma gelen poliçe numarası "999***211044"...

Not: Şu an Londra'da bulunduğum için cep telefonum arama ve aranmalara kapalıdır. Mail yolu ile ya da +905416**** numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Alper 111 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi29 Nisan 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Nisan 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön