01 Temmuz 2013

HSBC Bank Gecikme Bildirim Ücreti!

HSBC Bank'tan almış olduğum kredi kartıma 12 Haziran'da '4 TL tutarında gecikme bildirim ücreti' yansıtıldığını fark ettim. Bankaların kart aidatı da dahil olmak üzere müşterilerinden talep edemeyeceği ücretler bulunurken 'gecikme bildirim ücreti' de neyin nesi? Ben zaten bu gecikmenin farkındayım, online işlem merkezine girerken ücretsiz gönderilen şifre SMS'leri, gecikme bildirim SMS'lerinde ücretli oluyor. Bu ücret belki az ama sonuna kadar hakkımı aramakta kararlıyım.

Eğer bu ücreti banka geri iade etmez ise BDDK ve Tüketici Hakları Hakem Heyeti gibi gerekli tüm mercilere şikayetimi bildireceğimi buradan banka yetkililerine duyuruyorum. Bankaların bu para oyunları yetti artık.

Murat 93 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi01 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön