HSBC Bank Erken Ödeme Cezası İstedi!

Osman Güneş G. |

HSBC Bank'tan bireysel kredi kullandım. Ödemeleri her ayın 17'si itibarıyla yatırıyorum. Ödemelerimi düzenli yapıyorum. Bazı aylar ödemeleri birkaç gün önceden yapıyorum. Bu ay bana fazladan 346 tl borcum olduğunu, bunun da kredi ödemelerimi erken ödemem sebebiyle olduğunu söylediler. Erken ödeme cezası...

Bankanın müşteri hizmetlerinden bilgi almak, bir müşteri temsilcisiyle görüşmek başkan Obama ile görüşmekten daha zor. Bir türlü derdimi anlatacak bir muhatap bulamadım. Bankanın Sivas şubesindeki kredi temsilcim S.E. beye de durumumuzu derdimizi anlatamadık. Kaba bir tavırla beni geçiştirdi. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Güneş G.
  23 Aralık
  21:43

  hala iletişime geçmenizi bekliyorum.

 • 19 Aralık
  15:24

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM