07 Eylül 2013

HSBC Bank En Basit İşlemleri Bile Zorlaştırıyor!

Öncelikle bir banka hayal edin ki yapacağınız en basit bir işlemi çok zor hale getirebilsin. HSBC Bank bunu rahatlıkla yapıyor.

Örneğin : E-mail adresime gelen extremi görebilmem için mutlaka interaktif bankacılık şifremle giriş yapmam gerekiyor. Yani kısacası en doğal hakkınız olan extrenizi görebilmek için bile bin bir çeşit işlem yapmanız gerekiyor.

Müşteri yetkilisi ile görüşmek için en az 17 dk hatta beklemeniz gerekiyor. Verilen hizmetlerden rahatsız olduğum için 17 dk'lık beklemekten sonra kartımı kapatmak istiyorum ve cevap olarak öncelikle ATM'den telefon bankacılığı kodu almam gerektiği ve daha sonra tekrar 17 dk'lık bir telefon beklemesi yapmam gerektiği söyleniyor.

Cemil 73 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi07 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön