07 Aralık 2013

HSBC Bank Ekstre Bilgisi Gelmedi!

HSBC Concept kredi kartımın ekstre bilgisi mail adresime düzenli olarak gelmekte idi , fakat son ekstre bilgisi mail adresime gelmedi ve bunun üzerine 4/12/2013 tarihinde cep telefonuma gelen SMS: Kartınıza ait kasım ayı ekstreniz tarafınıza ulaştırılamamıştır. Ve gelen SMS de dönem borcu bilgileri yer almaktadır. 7/12/2013 tarihinde bankanızı arayarak müşteri temsilcisinin bana ilettiği gereksiz kutusuna düşmüş olabilir olarak belirtti , sürekli maillerime bakan bir kişiyim gereksiz ve gelen kutusunda Ekstre mail i olmamaktadır, ekstre ulaşmadan borç bilgisi aktarılmasını anlayamıyorum ve aradığımda konuyu neden gereksiz kutusuna getiriyorlar.

Burak 67 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Aralık 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi09 Aralık 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına istinaden kendisi ile en kısa sürede iletişime geçilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön