13 Şubat 2014

HSBC Bank Dosya Masrafı Aldı!

09.01.2014 tarihinde HSBC Bank'a başvurmuş olduğum itiraza istinaden 11.02.2014'te mail yolu ile tarafıma cevap verdiniz. Hakem heyetine başvuru yapınız diye belirtmişsiniz. Her kredi işleminde bankanıza, anılan krediye ait kredi masrafını ödemekteyim. Ancak, çeşitli mahkemeler ve Yargıtay kararlarıyla “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.” Bu çerçevede; iade etmediğiniz takdirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Kullanmış olduğum kredi kartını da iptal ettireceğim.

Muzaffer 97 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer 19 Nisan 2014

    Hsbc bankasina iadeli taahhütlü dilekcemi gönderdim neredeyse 1 ay oldu ve teslim aldiklarina dair evrak elimde Mayıs ayında yeni tüketici kanunu girecek ve müşteri ilişkileri bihaber ayni zamanda verecekleri olumsuz yanıtla tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım sırf insanları ugrastirmak icin yapiyorlar.

  • Muzaffer 17 Şubat 2014

    Bana mail yolu ile daha evvel verdikleri cevabı kopyala yapıştır yaparak dönüş yapılmış. Ugrasmamislar bile

  • HSBC Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön